Dilan Polat ve Engin Polat’ın Gözaltına Alınmasından Yeni Detaylar: Polis, Dilan Polat’ın Asistanını Arıyor

Vergi kaçırma ve kara para aklama iddialarıyla gözaltına alınan Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. 

Gözaltındayken Dilan Polat’ın sosyal medyayı aktif olarak kullanması dikkat çekmişti. Söz konusu gelişme sonrası polis harekete geçti. Yapılan soruşturmada ilk tespitlere göre paylaşımların kimin yaptığı tespit edildi. 

İşte ayrıntılar…

Kara para aklama iddiasıyla gündemde olan Dilan Polat ile Engin Polat, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen operasyonla gözaltına alınmıştı.

Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu “İfademizi vereceğiz, o kadar” demiş ve basın mensuplarının “Kanıtları yok ettiğiniz iddia ediliyor, ne diyeceksiniz” sorusuna ise “Ne kanıtları yok etmesi” şeklinde cevap vermişti.

Türkiye’nin konuştuğu operasyonda Dilan ve Engin Polat’ın emniyetteki işlemleri devam ederken Dilan Polat’ın gözaltındayken cildi için vitamin istemesi ise gündem olmuştu.

Soruşturma kapsamında el konulan araçlardan 13 tanesi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan yerleşkesinde sergilenmişti.

Kanal D Haber’in haberine göre Dilan Polat gözaltındayken sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşımlar yapılmıştı.

Polat gözaltındayken paylaşımları nasıl yaptığı merak konusu olmuştu. Söz konusu paylaşımlar sonrasında polis harekete geçti.

Polat’ın hesabından paylaşımların ilk tespitlere göre bir kadın asistanı tarafından yapıldığı yönünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir