Hepsipay, müşterilerine ‘cüzdanı dolduran kredi’ çözümü sunuyor

Hepsipay, müşterileri için bankaların iş birliği ile ‘cüzdanı dolduran kredi’ çözümünü başlattı. Bu çözüm sayesinde anlaşmalı bankalar, Hepsipay’in 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile tek bir arayüz sayesinde buluşuyor.

Hepsipay kullanıcıları, ‘Hemen Doldur, Taksitle Öde’ özelliğiyle bankaların sunduğu alternatifleri değerlendirip cüzdanlarını 100 bin TL’ye kadar krediyle hemen doldurabiliyor ve geri ödemelerini 36 aya varan taksitle yapabiliyor. Müşteriler aynı zamanda cüzdanlarına doldurdukları bakiyeyi hemen QR’la ödeme fonksiyonu ile tüm mağazalarda, Hepsipay kartları ile de tüm online perakende noktalarındaki harcamalarında kullanma imkanına erişebiliyor.

“KREDI ÇÖZÜMÜMÜZLE 12 MILYON HEPSIPAY MÜŞTERISININ ALIM GÜCÜNÜ DESTEKLIYORUZ”

Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Hepsipay olarak müşterilerimizin alım gücünü destekleyen çözümler sunarken bir yandan da ticaretin dijitalleşmesine liderlik ediyoruz. Hepsipay’i kredili cüzdan haline getiren inovatif çözümümüz sayesinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerimiz, alışveriş esnasında anlaşmalı olduğumuz bankaların tekliflerini Hepsipay üzerinden görüp, teklifleri değerlendirdikten sonra anında cüzdanlarını doldurabiliyorlar.

Cüzdanı dolduran kredi çözümümüzle 12 milyon Hepsipay müşterisinin alım gücünü destekliyor, bankaları müşteri tabanımızla bir araya getiriyoruz. Hepsipay müşterilerinin Türkiye’deki toplam e-ticaret harcamasının neredeyse yarısını yaptıklarını tahmin ediyoruz. Bu anlamlı büyüklüğe ulaşmış müşteri tabanımızı bankaların sunduğu kredi imkanları ile buluşturuyoruz.

5 Haziran’da devreye almamızın ardından 250 bini aşkın müşterimiz başvuruda bulundu. Müşterilerimiz Hepsipay cüzdanlarındaki bakiyeyi e-ticarette veya fiziksel mağazalarda QR kod okutarak kullanabiliyorlar ve tüm bu süreç saniyeler içinde gerçekleşiyor. Üstelik harcadıkça Hepsipara da kazanıyorlar.”

BANKALARI 12 MİLYON HEPSİPAY KULLANICISI İLE BULUŞTURAN ÇÖZÜM

Konuyla ilgili şirketten yapılan yazılu açıklamada ise şu bilgilere yer verildi:

“Halihazırda 12 milyona aşkın kullanıcıya sahip Hepsipay’in bu çözümü sayesinde, bankalar kredi ihtiyacı olan müşterilerle kolayca buluşabiliyor. Çok yakında yeni bankaların da katılacağı çözümde bankalar tekliflerini, faiz ve vade alternatiflerini Hepsipay teknolojisiyle kullanıcılara tek bir arayüz üzerinden kolayca sunabilirken müşteriler saniyeler içinde başvurularını yapıp alternatifleri değerlendirebiliyor ve kredi bakiyelerini kullanmaya başlıyor.”

“KULLANICILAR GERİ ÖDEMELERİNİ 36 AYA VARAN VADELERDE YAPABİLİYOR”

“Alışverişleri sırasında Hepsipay’in anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden anında Hepsipay cüzdanlarını doldurabilen kullanıcılar, bakiyelerini dilerlerse e-ticarette, dilerlerse tüm fiziksel mağazalarda QR kod okutarak kullanabiliyor; hatta dilerse nakit olarak çekebiliyor. Müşteriler kendilerine sunulan alternatifler arasından seçimlerini yaparak kredi süreçlerini saniyeler içinde tamamlayabilirken, geri ödemelerini de 36 aya varan vadelerde yapma imkanına erişebiliyor.”

HEPSIPAY, ÖDEME VE VADELENDIRME ÇÖZÜMLERIYLE ALIM GÜCÜNÜ DESTEKLIYOR

“Halihazırda kolay, hızlı ve güvenli ödeme, Hemen Al Sonra Öde, anında hesaba para iadesi ve yapılan alışverişlerde yüzde 3 Hepsipara kazanma gibi birçok özellikten yararlanan Hepsipay müşterileri, Hepsipay’in ödeme ve alım gücünü destekleyen özellikleriyle alışverişlerini pratik şekilde gerçekleştirebiliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir